דיקור סיני לכאבי ראש

מי מאתנו לא סובל מידי פעם מכאבי ראש? כנראה שכולנו בשלב כזה או אחר בחיינו.הבעיה האמיתית מתחילה כאשר כאבי הראש הופכים להיות כרוניים ופוגעים באיכות החיים באופן ניכר.כאבים אלה מקשים על תפקודנו היומיומי בין אם זה בעבודה, בלימודים ובכל מסגרת שהיא.על אף הקושי, אין צורך לסבול מהמטרד ולמלא את גופנו בתרופות מיותרות ומזיקות, כשיש מזור טבעי ואפקטיבי לבעיה. דיקור סיני לכאבי ראש מטפל בכאבים אלה הנגרמים כתוצאה מסינוסיטיס ומקל על התופעות הנגרמות לסובלים ממנו.

מהו סינוסיטיס וכיצד ניתן לטפל בו?

סינוסיטיס הינה דלקת של החללים הסובבים את האף. לסינוסים יש מספר תפקידים ביניהם להוות מעין תיבת תהודה לקול שלנו, להוריד משקל מהגולגולת ולחמם את האוויר לפני כניסתו לריאות. בשל סיבות מגוונות, הסינוסים עלולים להיסתם ועלולה להיווצר בעיית ניקוז הגורמת לכאבי ראש עזים בקדמת הראש העלולים להימשך מספר שבועות או אפילו חודשים ובכך משביתים את הסובלים מהם.ישנה חשיבות רבה לטיפול בסינוסיטיס כיוון שלאורך זמן כאבי הראש הכרוניים עלולים להתיש את הגוף ואף לגרום לסיבוכים שונים.

הטיפול בסינוסיטיס משלב מספר טכניקות של רפואה סינית, כגון דיקור, צמחי מרפא, ושטיפות מיוחדות. השילוב של הטכניקות האלה מקל באופן משמעותי על תופעות הסינוסיטיס ואף תורם למנוע את היווצרותו.

דיקור סיני לכאבי ראשאינו טיפול כואב כפי שרבים אולי עשויים לחשוב. למעשה, מדובר במחטים דקיקות אשר כמעט ואינן מורגשות במגע עם העור. המחטים מוחדרות לנקודות "אסטרטגיות" בגוף הפועלות נקודתית על האזור המטופל. על ידי דיקור הנקודות, משחררים את החסימות אשר הצטברו לרוב לאורך תקופות ארוכות ובכך גורמים להקלה אצל המטופל.


קראו עוד על כיצד מטפלים בכאבי גב


קבלו את החיים שלכם בחזרה

בישראל של ימינו הרפואה הסינית נמצאת בתנופה גדולה. הטיפול קיים במסגרת של בתי חולים רבים בארץ וכן בכל קופות החולים. אלפי אנשים פונים לרפואה הסינית, במסגרות שונות, על מנת למצוא מזור לבעיות ולכאבים שלהם. דיקור סיני לכאבי ראשמ הווה את אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בארץ ובכלל כיוון שרבים סובלים מכאבי ראש שונים בכלל ומסינוסיטיס בפרט.

מטפל טוב בדיקור סיני הינו כזה אשר למד לעומק את השפעת מחזור הטבע על גוף האדם, פיזיולוגיה של אברי הגוף, טכניקות אבחנה שונות ואף עבר התמחות קלינית.

אל תחכו שכאב הראש יופיע שוב וישבית אתכם ואת כל מה שאתם אוהבים או צריכים לעשות. העניקו לעצמכם מתנה לכל החיים ותלכו לטיפול ממוקד ויעיל אשר ישפר באופן ניכר את חייכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *