דיקור סיני לכאבי ראש

דיקור סיני הוא אופציה מצוינת עבור אותם אנשים הסובלים מכאב הראש הבלתי נגמר, מכיוון שהוא לא רק מטפל בכאב הזה אלא גם מקל על התסמינים.

טיפולי דיקור סיני הוכחו כיעילים יותר בהפחתת עוצמת ומשך כאבי הראש. לפעמים אנשים עשויים לחשוב שדיקור סיני מיועד רק למי שסובל מכאבים בגב או בצוואר, אך נמצא שהוא מועיל גם למי שסובל מכאבי ראש.

לכולנו היו כאבי ראש רעים בשלב זה או אחר, וזה מרגיש כאילו זה לעולם לא ייגמר. הבעיה עם כאב הראש שלך היא לא רק הכאב אלא גם כמה אתה מרגיש עייף. דיקור סיני יכול להיות לעזר רב מכיוון שהוא עוזר לטפל בכאבים הקשורים לכאבי הראש הנגרמים על ידי סינוסיטיס ומקל על התסמינים הנגרמים לסובלים ממנה.

מי מאיתנו לא סובל מדי פעם מכאבי ראש? כנראה שכולנו נמצאים בשלב כזה או אחר בחיינו. הבעיה האמיתית מתחילה כאשר כאבי הראש הופכים לכרוניים מכיוון שקשה לטפל בהם בשיטות מסורתיות. כאן נכנס לתמונה דיקור סיני לכאבי ראש, שכן אם אתם סובלים מאותה בעיה, טיפול זה יעניק לכם את הטיפול הדרוש לכם ויקל על התסמינים הנגרמים לסובלים ממנו.

דיקור סיני לכאבי ראש הינו טיפול העוסק בטיפול בכאבים אלו הנגרמים מסינוסיטיס ובהקלה על התסמינים הנגרמים לסובלים ממנה. זה נעשה על ידי החדרת מחטים בנקודות שונות על הגוף שלך.

דיקור סיני משמש באופן מסורתי כדי לעורר זרימת אנרגיה או ‘צ’י’, דרך הרווחים בעור בנקודות ספציפיות.

 


קראו עוד על כיצד מטפלים בכאבי גב


אנשים הסובלים מכאבי ראש עשויים לחוות תחושת פעימות או לחץ באזור אחד בראשם. זה יכול להיגרם על ידי גורמים שונים כמו שרירים… למידע נוסף

ישנם סוגים שונים של כאבי ראש על פי הגורמים הבסיסיים. כאב ראש שנגרם מבעיות מסוימות בסינוסים נקרא סינוסיטיס.

התסמין האופייני ביותר הנגרם על ידי סינוסיטיס כוללים כאבי ראש מתמשכים, עזים, כמו גם כאב כרוני בעיניים, באף ובעפעפיים. זה יכול להיות מלווה גם בלחץ פנים, הידלדלות הקול, אדמומיות או נפיחות באזור הפנים וטפטוף לאחר האף המשפיעים על מצב הרוח ותפקוד הנשיכה. סינוסיטיס יוצר באופן קבוע גם כאב גרון.

ישנם גורמים רבים שעלולים לגרום למצב זה כמו נזק למעברי הגולגולת או למעברי קנה הנשימה העליונים מפולש חיצוני כמו חיידקים או וירוסים – אשר בדרך כלל משגר דלקת של המסלולים הללו. במקרים מסוימים זה קורה ללא סיבה נראית לעין בכלל – הנקרא סטרילי

ישנם טיפולים לכאבי ראש, אך אחת התרופות הטבעיות הפופולריות והמועילות ביותר היא דיקור סיני.

הוזכר כי ניתוח יכול להיות טיפול טוב ומועיל כאשר תסמיני כאב ראש חמורים אינם חולפים או חמורים מדי ויש בהם מידה של סיכון לאדם. חשוב שהם יתייעצו עם הרופא שלהם לפני שהם ממשיכים למסלול האבחון הזה.

עוד על רפואה סינית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *