דיקור סיני בהריון

משחרר ומרגיע

 

הריון זה מצב בריא ונהדר המבשר בוא חיים חדשים, אך לאישה עצמה לא קל מבחינה גופנית. יתכן והיא תחוש בחילות והקאות, צרבת, עצירות, כבדות, כאבי גב, התנפחות הרגליים, עייפות ועוד.

 

מה אפשר לעשות נגד כל זה?

תרופות רבות נגד התופעות הללו אסורות ללקיחה בזמן היריון, בשל החשש לסכן את העובר. לכן נשים רבות פונות לדיקור סיני בהריון על מנת לחזק את עצמן, פיסית ורגשית, בתקופה הכה חשובה הזאת. טיפול באישה בשלב הזה משפיע ישירות על התינוק שלה.

 

האם דיקור סיני יכול לעזור בהריון?

הרפואה הסינית רואה בגוף יחידה הרמונית אחת, המקושרת על ידי מסלולים בהם זורמת אנרגיית החיים, הצ’י. בראייה הזו תופעות ההיריון אינן סימפטומים שצריך לתקן, אלא מצב טבעי. מה שאפשר לעשות זה לחזק את הגוף בצורה טבעית ולאזן אותו בתקופה המטלטלת הזאת.

דיקור סיני בהריוןמותאם אישית לשבוע ההיריון, להתפתחות התינוק, לסוג הגוף של האישה והטמפרטורה שלו, ואף לאישיות שלה. המטרה היא תמיד לאזן את מה שיצא מאיזון.

לדוגמה במקרים של כאבי גב תחתון או רגליים נפוחות הרופא ידקור לאו דווקא את הגב, אלא מקום מרוחק בתחילת המסלול אליו הוא שייך. דרך נקודות הדקירה מתעורר המסלול החסום, מזרים אנרגיה לגב ולרגלייםומשחרר את הכאב ואת הנפיחות. דיקור סיני בהריון מעלה את רמות החיוניות ועוזר במקרים של עייפות וכבדות.

דיקור יכול לעזור גם בסוף ההיריון, לדוגמה במקרים של היפוך עובר או כשיש צורך בזירוז הלידה.

נשים בהריון שטופלו בדיקור סיני דיווחו על הקלה עצומה בסימפטומים ותחושת רוגע ובטחון לקראת הלידה הממשמשת ובאה.

 

פורמולה סינית מצמחי מרפא

גם צמחי מרפא מצוינים לתקופת ההיריון. הפורמולה מורכבת בהתאמה אישית לרמת החומציות וטמפרטורת הגוף של כל אחת. בשל סגולות הקירור או חימום של הצמחים, ורמת החומציות השונה, מאזנת הפורמולה את הקיבה ובכך מסייעת במקרים שלעצירות בחילות וצרבות.

 

האם הדיקור הסיני יכול לעזור בכניסה להיריון?

אחד מתחומי הדגל של הרפואה הסינית היא הכנת גוף האישה לקליטת היריון. החל מהתזונה המומלצת, הרכבת פורמולת צמחי מרפא לאיזון והגברת הפוריות, ולבסוף הדיקור הסיני המזרים בגוף את אנרגיית החיים, ומחזק את החלקים הנשיים האחראיים על התהליך, בעיקר את הרחם, הכליות, הכבד והטחול.

 

הגדלת סיכויי ההתעברות

 

ניתן לכוון את מועדי הדיקור לימים בהם סיכויי הקליטה טובים יותר:

  • לימים ה 5, 6, 7, 8 במחזור החודשי שלך, כאשר היום ה 1 למחזור הוא היום בעל הזרימה החזקה.

 

  • ליום לפני או יום אחרי הביוץ שלך, על פי מדד הLH

 

  • ביום ההפריה– כ6-10 ימים אחרי הביוץ.

 

על פי מחקר שפרסמו קופות החולים, נרשמה עלייה של 25%-40% בקליטת ההיריון בקרב הנשים שעוברות טיפולי פוריות שנעזרו ברפואה הסינית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *