קליניקה לרפואה משלימה

מרפאת רפואה משלימה היא משאב ידוע לבריאות ואיכות חיים מזה שנים רבות. אנו מבינים ששירותי בריאות אינם מידה מתאימה לכולם, ולכן אנו מציעים את שיטות הטיפול הטבעיות וההוליסטיות ביותר ללקוחותינו

טיפולי רפואה משלימה שונים נועדו להילחם בתחלואים שונים, ובמרפאה לרפואה משלימה תוכלו לקבל גישה נוחה לכל דבר. טיפול כירופרקטי משלב חינוך, פעילות גופנית, ייעוץ תזונתי ובריאות כמכלול. דיקור סיני משמש להקלה על תסמינים באזורים כמו כאבי ראש או מיגרנות. טיפולי צמחי מרפא סיניים ידועים ביכולתם להרוג את נגיף ההצטננות (בין שאר הווירוסים). אלה יכולים להיות ארוזים גם במרקים או בטבליות! יוגה מציעה יתרונות ריפוי על ידי מתיחת שרירים ושחרור מתח – היא אפילו תורמת לבהירות מחשבתית על ידי הפחתת חרדה. זה

קליניקה לרפואה משלימה מציעה מגוון רחב של שירותים וטיפולים שנועדו לעזור לך להרגיש טוב יותר. אלו הם חלק מהטיפולים הנפוצים ביותר במרפאת התחלה.

– דיקור סיני

– ארומתרפיה

– יוגה בסיוע

– טכניקת בואן

– עיסויים

רפואה משלימה היא לא דבר חדש. הטיבטים עוסקים ברפואה טיבטית כ-1500 שנה ואיורוודה כבר 5,000 שנים.

אנחנו במאה ה-21, מה שאומר שיש לנו הרבה טכנולוגיה מודרנית שניתן להשתמש בה כדי ליצור ולערוך טיפולי רפואה משלימה בקלות. אנשים במערב משתמשים בו כעת, כשאין הסכמה ברפואה הקונבנציונלית על אבחון, טיפול או אפשרויות מניעה.

רפואה משלימה מסורתית כמו דיקור סיני רושמת למעלה מחצי מיליון אנשים בישראל.

מתרגלים שונים טובים בדברים שונים. כאשר אתה זקוק לטיפול שלא ניתן לפתור עם סוגי הטיפולים הקיימים ברפואה הקונבנציונלית, הרפואה המשלימה מספקת לך אפשרויות חדשות, כגון: רפואה סינית, רפואה טבעית וכו’.

התנועה לעבר יותר איזון בכל שיטות הטיפול הרפואי היא ללא תחרות כיום. אנשים העוסקים ברפואה משלימה יכלו לקבל טיפולים בסין מאז שההיסטוריה מעידה שהם היו בסביבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *