קליניקה לרפואה משלימה

בימינו, שיטות טיפול ברפואה משלימה הולכות וצוברות תאוצה. בעידן שבו לרפואה הקונבנציונלית אין פתרון לכל דבר, באה הרפואה המשלימה על מנת להקל על המטופלים ולהציע פתרונות ריפוי אחרים. למעשה, גם המרפאות הקונבנציונליות פועלות עם מטפלים ברפואה משלימה ואף שולחים את המבוטחים אל קליניקה לרפואה משלימה שעמה הם עובדים.

ניתן למצוא גם מספר רב של בתי חולים בארץ, המשלבים במחלקות השונות טיפולי בקליניקה לרפואה משלימה (מחלקה אורתופדית, גסטרו, אונקולוגיה, נשים ועוד)

אילו טיפולים ניתן לקבל בקליניקה לרפואה משלימה?

קליניקה לרפואה משלימה מציעה מגוון רחב של שירותים וטיפולים שנועדו לסייע לכם להרגיש טוב יותר. אלה כמה מבין הטיפולים הנפוצים יותר שניתן לקבל:

  • דיקור סיני – הדיקור הסיני מיועד לסייע לגוף להתגבר על בעיות רפואיות שונות כמו כאבי גב, דלקות פרקים, כאבי צוואר ואפילו מחלות כרוניות כמו סוכרת, מיגרנות ובעיות עיכול. לפני ביצוע הדיקור המטפל מבצע תשאול מדוקדק על מצבו של המטופל. ולכן אם זו הפגישה הראשונה שלכם, כדאי להביא מסמכים רפואיים שונים כמו צילומי רנטגן או CT. הדיקור עצמו אורך כ-20 דקות ולאחריו מומלץ להמתין עוד כרבע שעה על מנת לבדוק כיצד הגוף מתרגל לטיפול.
  • צמחי מרפא – בסין הקדומה השתמשו רבות בצמחים לצורך ריפוי מחלות שונות. צמחי מרפא הם פתרון טבעי למחלות שונות. כך למשל, האסטרגלוס הוא אחד הצמחים הנפוצים ביותר ברפואה הסינית, והוא נועד לחזק את המערכת החיסונית. הצמח מתאים במיוחד לילדים וקשישים בתקופת החורף שהמערכת החיסונית שלהם חלשה יותר. דוגמה נוספת לצמח מרפא היא הקינמון. לצמח יש סגולות רבות, כמו: טיפול במצבי התקררות, מוריד רמות סוכר ומחמם את הגוף
  • טווינא– שיטת עיסוי, שעובדת על פי העקרונות של הרפואה הסינית. בעזרת הטווינא ניתן לטפל בעיקר בבעיות אורתופדיות, כמו כאבי גב, כתף, צוואר ועוד.
  • תזונה סינית- לכל מזון שאנו צורכים יש את הטמפרטורה שלו, טעם, עונה שמומלץ לצרוך אותו ועוד.ניתן להתאים את התפריט היומי של המטופל על פי העקרונות של הרפואה הסינית, תוך מתן דגשים לתזונה מאוזנת יותר.

העיצוב שתראו בקליניקה לרפואה משלימה

כשמגיעים אל קליניקה לרפואה משלימה מרגישים שאפשר להירגע (קראו עוד על רפואה אלטרנטיבית). כי במקום להעמיס על גופכם בתרופות כימיות שעלולות להזיק לו, אתם סוף כל סוף יכולים לפנות את גופכם לטיפול טבעי שיעניק לו את האנרגיה הדרושה לו. אבל זה לא רק הטיפול. קליניקות לרפואה משלימה מעוצבות בהתאם.

תגיעו למקום שקט ורגוע, שמתנהל בקצב אחר מהקצב שקיים בחיי היום יום שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *