דיקור סיני עבור שחרור כאב גב תחתון

לקוחות רבים אשר סובלים מכאב גב תחתון מחפשים פתרונות מעשיים. משככי הכאבים מעניקים עזרה זמנית, אך הם לא פותרים את הבעיה והכאבים מגיעים שוב ושוב ומקשים על חייו של כל אדם.

דיקור סיני עבור שחרור כאב גב תחתון

בשנים האחרונות רבדים נרחבים של האוכלוסייה מכירים בכוחה של רפואה סינית בסיוע לכאבים העזים אשר נובעים מכאב גב תחתון. יש מקרים שמדובר במקרים קלים, עם כאבים לא משמעותיים. אך יש מצבים קיצוניים שבהם המטופלים נותרים במיטה ללא יכולת לזוז מעבר להגעה לשירותים וזאת לאור הכאבים שהם רציניים ביותר.

אחת הפעולות שמסייעות מאד למצב זה היא המרצת מחזור הדם בוורידים, בעורקים ובנימים. המדקר הסיני מפעיל באמצעות מחטים את אנרגית הזרימה בין המרידיאנים וההגעה המהירה של הדם לנקודות השונות מצליחה להפחית באופן משמעותי את הכאבים ולהקל על המטופל בחיי היום.

המצב שבו קיימת חסימה בתעלות האנרגיה מצריכה ניקוי שלהן והזרמת דם באופן קבוע וחופשי ודבר זה משחרר לאט לאט את הקיבעון שקיים ואשר יוצר את כאב גב תחתון.

מרידיאנים

טיפולים להקלה בנושא כאבים בגב התחתון

לאחר מדידת הדופק ביד ימין ביד שמאל, מחליט המדקר באילו נקודות בעלות אפקטיביות מסוימות יהיה הכי נכון להציב את המחטים ואיזה סוג מחטים יהיו המתאימות ביותר. בהתאם לכך הוא עשוי להחליט לבצע דקירות בכל רגל, בכל יד, בראש או בכל מקום אחר שיבצע את הפעולה המהותית הנדרשת. כאשר יש כאב גב תחתון, טיפול אחד אינו מספיק בדרך כלל כדי לטפל בבעיה. בהתאם לחומרת המצב, ימליץ המדקר על כמה טיפולים ברצף אחת לכמה ימים, אחת לשבוע, או בכל תדירות אחרת.

ההשפעה של הדיקור הסיני היא די מידית אך הבעיה אינה נפתרת בבת אחת אלא מדובר בשיפור הדרגתי. לאחר כל טיפול מרגיש המטופל כי קל לו הרבה יותר ללכת, ליצור תנועתיות אלמנטרית ולחזור לשגרה. החולים אשר נהנים מטיפול של אקופונקטורה מעידים עד כמה הדיקור הסיני הצליח לסייע להם וכך הם חוזרים לעבודה ולפעילות נורמטיבית. (קראו על מה זה דיקור סיני)

מדוע חשים המטופלים כאב בגב התחתון

כאב גב תחתון יכול לנבוע מכמה סיבות כמו תנועה לא נכונה, כריעה, ישיבה ממושכת, הליכה, כיפוף לא נכון של הגב, הרמה של משאות כבדים ועוד. עקב כך קשה לשרירים לבצע את התנועות כפי שביצעו בעבר ויש מקרים שהכאבים הם עצומים ובלתי נסבלים. במקרים קיצוניים יקבלו החולים מעבר לטיפול גם כדורים חזקים מאד או זריקה כדי להקל עליהם באופן משמעותי לאור עוצמתם החדה של הכאבים.

במצבים הללו קיימת תקיעות בזרימת הדם ולכן המדקר הסיני המיומן פותח את נקודות הצ’י ומאפשר זרימה ושחרור של התקיעות. ברגע שהדם זורם כיאות, הדבר מיטיב גם את מצבם של איברים אחרים שאינם מתפקדים כראוי כי הדם מגיע אליהם באופן מלא. זו הסיבה שהחסימה בגב משתחררת ויש מרפא לנושא של כאב גב תחתון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *